تماس10الی22 (هفت روز هفته) 09192374123

آشنایی با سعیدآباد کرج | سعیدآباد تهراندشت کجاست؟

سعیدآباد کرج

آشنایی با روستای سعیدآباد کرج

سعیدآباد کرج منطقه ای جذاب و بی نظیر در ناحیه تهراندشت کردان است، این منطقه جزو پر طرفدار ترین مناطق کردان برای سرمایه گذاری بوده. دلیل پر طرفدار شدن و رشد این منطقه، ویلاها و زمین های تفکیک شده و سند دار با امکانات عالی آن است.در ادامه همراه سایت زمین باشید تا بیشتر با روستای سعیدآباد آشنا شوید.

 

خرید ویلا در تهراندشت

در ادامه مقاله این موارد را میخوانید:

 • سعیدآباد کرج
 • مسیر دسترسی به سعیدآباد تهراندشت
 • آب و هوای سعیدآباد کردان
 • ویژگی منطقه سعیدآباد
 • خرید ویلا در سعیدآباد کرج

 

سعیدآباد کرج کجاست؟

سعیداباد منطقه ای با قدمت بالا در ناحیه تهراندشت کردان است، سعیدآباد در فاصله 5 کیلومتری سرخاب قرار دارد. سعیدآباد به سبب نزدیکی با کردان به نام سعیدآباد کردان نیز معروف است.

سعیدآباد جزو معروف ترین مناطق کردان شمالی برای خرید ویلا است. سعید آباد کرج مناسب ترین منطقه برای فرار از آلودگی و سر و صدا و مشکلات شهری است، این منطقه امروزه مورد توجه اکثر افراد ساکن تهران و کرج قرار گرفته است. سعید آباد مناسب ترین منطقه برای سرمایه گذاری است، زیرا در این منطقه مهمانی و مراسم های شیک و لاکچری برگزار میشود.

سعیدآباد

مسیر دسترسی به سعیدآباد تهراندشت

اگر ساکن پایتخت هستید و قصد رفتن به این منطقه بکر را دارید، اول باید به جاده تهران -کرج رفته، سپس وارد خیابان چمران شوید و بعد از طی کردن مسیری کوتاه وارد جاده 32 (جاده قدیم قزوین) شوید. به سمت شرق حرکت کنید و پس از گذر کردن مسیری 2 کیلومتری به روستای زیبای سعیدآباد میرسید. فاصله زمانی تهران تا سعیدآباد حدود 1 ساعت و 5 دقیقه است.

ویلا تهراندشت شهرکی

 

نقشه سعیدآباد کرج

 

آب و هوای سعیدآباد کرج

سعیدآباد از آب و هوای معتدل و دلپذیری بهره میبرد، یکی از دلایل نشان دهنده آب و هوای بی نظیر در منطقه وجود باغات و متقاضیان خرید باغ در این منطقه جذاب است. اکثر مناطق اطراف تهران معمولا از طبیعت بکر و آب و هوای معتدل و خنک به دور از هرگونه آلودگی بهره میبرند، سعیدآباد هم ماننده این منطقه است.

خرید ویلا در کردان

ویژگی منطقه سعیدآباد کرج

 1. دسترسی سریع به مجوز ساخت
 2. زمین های تفکیک شده
 3. سند دار بودن ویلاها و زمین ها
 4. آب و هوای معتدل و خنک
 5. دسترسی به منابع آب آشامیدنی
 6. خاک مساعد برای کشاورزی و ساخت ویلا
 7. نزدیکی به تهران
 8. قیمت های مناسب برای خرید ویلا
 9. مناسب ترین منطقه برای سود آوری
 10. امکانات عالی رفاهی
 11. امنیت بالای منطقه
 12. دسترسی آسان به منطقه

 

سخن آخر

در این مقاله توضیحات کامل از منطقه و ویژگی های روستای سعیدآباد به شما گفته شد، اگر دنبال سرمایه گذاری و خرید ویلا یا زمین در این منطقه هستید میتوانید با ورود به صفحه خرید ویلا در سعیدآباد از قیمت به روز ویلا و زمین در این روستا زیبا و خوش آب و هوا باخبر شوید و اگر به دنبال مشاورین و کارشناسان مجرب و با تجربه هستید کافیست با شماره هایی که در سایت زمین قرار دارد تماس برقرار کنید و مشکلات و سوالات خود را درباره منطقه کردان بیان کنید.

 

مشاوره خرید ملک در منطقه سعیدآباد (حامد دهقان)

☎️ ۰۹۱۲۶۹۰۲۹۰۱   

☎️ ۰۹۳۸۹۱۱۲۳۸۳

 

به بحث وارد شوید

مقایسه آگهی ها

مقایسه
مشاوره رایگان