تماس10الی22 (هفت روز هفته) 09192374123

آشنایی با روستای قاسم گرجی کرج|قاسم گرجی سهیلیه کجاست؟

قاسم گرجی کرج

آشنایی با روستای قاسم گرجی کرج

قاسم گرجی کرج یکی از مناطق خوش آب و هوا با طبیعت بکر و زیبا در منطقه چهارباغ واقع شده است. در چند سال اخیر این منطقه به یکی از سود آور ترین مناطق برای خرید و ساخت ویلا است، خرید ویلا در قاسم گرجی جزو بهترین گزینه ها برای خرید ویلا و سرمایه گذاری است. سایت زمین امروز و در این مقاله شما را با روستای زیبای قاسم گرجی آشنا میکند، لطفا تا آخر مارا همراهی کنید و سوالات و نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

 

خرید ویلا در سهیلیه

در ادامه مقاله میخوانیم:

  • روستای قاسم گرجی کرج کجاست؟
  • مسیر دسترسی به قاسم گرجی چهارباغ
  • فاصله تهران تا قاسم گرجی
  • فاصله کرج تا قاسم گرجی
  • آب و هوای قاسم گرجی
  • سرمایه گذاری در قاسم گرجی سهیلیه

 

قاسم گرجی کرج کجاست؟

روستای قاسم گرجی در منطقه سهیلیه قرار دارد و این روستا از توابع مناطقه چهارباغ کردان است. در این منطقه سکوت و آرامش حرف اول را میزند و جزو مناطق پر رفت و آمد سهیلیه است، به همین خاطر خرید زمین در قاسم گرجی ماننده خرید زمین در سهیلیه بسیار پر طرفدار است.

یکی از دلایلی که باعث شده تا قاسم گرجی مورد توجه قرار بگیرد، وجود امکانات رفاهی، دسترسی سریع و آسان، طبیعت سرسبز، سند دار بودن ویلاها و زمین های این روستا و… است. هوای معتدل این روستا و خاک مساعد و حاصلخیز و منابع آب کافی این منطقه را به یکی از سرسبزترین مناطق سهیلیه تبدیل کرده و این منطقه را روبه رشد قرار داده است.

 

نقشه قاسم گرجی کرج

 

مسیر دسترسی به قاسم گرجی کرج

فاصله زمانی تهران تا قاسم گرجی حدود 90 دقیقه است. اگر ساکن تهران هستید و میخواهید به این روستا زیبا سفر کنید، پس از رد شدن از جاده تهران-کرج وارد جاده سهیلیه میشوید، سپس بعد از گذر کردن از منطقه آغچه حصار به قاسم گرجی میرسید. ساکنین کرج در فاصله حدود 40 دقیقه ای به این منطقه قرار دارند، نزدیکی این منطقه به کردان دسترسی را برای کرجی ها آسان کرده است.

 

خرید ویلا در قاسم گرجی

 

وضعیت آب و هوای قاسم گرجی کرج

یکی از دلایلی که اکثر سرمایه گذاران تهرانی و کرجی را به سمت این منطقه میکشاند وجود آب و هوای معتدل و دلپذیر است. آب و هوای قاسم گرجی در تابستان خنک و معتدل است و همین امر باعث شده تا افرادی که از کلان شهر ها به این منطقه می آیند، گرمای شهری و آلودگی را فراموش کنند و به فکر خرید ویلا باشند.

درفصل های ابتدای سال آب و هوای این منطقه کمی گرم با نسیمی خنک همراه است، در فصل های پایانی سال آب و هوای این منطقه نسبتا سرد با بارش های فراوان است.

 

حرف آخر

ما در این مقاله قصد داشتیم تا اطلاعات کاملی درباره روستای قاسم گرجی به شما ارائه دهیم، اگر به دنبال خرید ویلا در کردان و تمامی مناطق کردان اعم از سهیلیه و چهارباغ و تهراندشت هستید، کافیست با شماره ای که در پایین مقاله است تماس برقرار کنید، تا اطلاعات کاملی درباره سرمایه گذاری در کردان به شما بدهند.

مشاور املاک زمین سابقه ای چند ساله در حوزه خرید و فروش ملک در کردان دارد که شما میتوانید با اطمینان خاطر مناسبترین ملک با توجه به بودجه ونیازتان را تهیه نمایید.

مشاوره خرید ملک در منطقه قاسم گرجی(حامد دهقان)

☎️ ۰۹۱۲۶۹۰۲۹۰۱   

☎️ ۰۹۳۸۹۱۱۲۳۸۳

 

به بحث وارد شوید

مقایسه آگهی ها

مقایسه
مشاوره رایگان