تماس10الی22 (هفت روز هفته) 09192374123

آشنایی با رامجین کرج | رامجین چهارباغ کجاست؟

آشنایی با رامجین کرج

آشنایی با رامجین کرج

رامجین کرج یکی از پرفروش ترین روستاهای چهارباغ میباشد که در ماه های گذشته توانسته افراد زیادی را برای خرید ملک به خود جذب کند.این روستا از بهترین مناطق ویلایی محسوب میشود که سرمایه گذاری در آن نسبت به قبل افزایش داشته. رامجین روستایی سرسبز و زیبا میباشد که امکانات مناسبی هم برای زندگی و هم برای ساخت و ساز دارد. در ادامه با سایت زمین همراه باشید تا بیشتر با این روستای بکر آشنا شوید.

 

خرید ویلا در چهارباغ

در ادامه میخوانیم:

 • رامجین کرج کجاست؟
 • مسیر رامجین چهارباغ
 • نقشه مسیر رامجین
 • آب و هوای رامجین کرج 
 • علت محبوب بودن روستای رامجین چیست؟
 • ویژگی های رامجین کرج

قیمت زمین در کردان 

رامجین کرج کجاست؟

رامجین یکی از روستاهای بسیار زیبا از توابع چهارباغ میباشد که به دلیل قررا گرفتن در سهیلیه ، به رامجین سهیلیه نیز شناخته میشود. در این روستا درختان بسیار زیادی وجود دارد که موجب هوایی سالم و زیبایی آن شده است. رامجین کرج از شمال به روستای سنقرآباد ، از شرق به عرب آباد و از غرب نیز به روستای قاسم گرجی راه دارد.

رامجین

مسیر رامجین کرج

برای رفتن به این منطقه سرسبز و زیبا ابتدا باید وارد کردان شوید. اگر از تهران به سمت کردان میخواهید حرکت کنید میبایست ، ابتدا به کرج بروید سپس با رفتن به اتوبان کرج _قزوین با طی کردن حدود 20 کیلومتر به منطقه محبوب کردان خواهید رسید. بعد از رسیدن به کردان شما وارد جاده سهیلیه میشوید.بعد از گذشت از شهرک حمیدیه باید وارد روستای سنقرآباد شوید و با طی کردن چند کیلومتر به روستای رامجین خواهید رسید.

 

نقشه مسیر رامجین

 

آب و هوای رامجین کرج

از ویژگی های اصلی این روستا آب و هوای مطلوب میباشد که توجه گردشگران را به خود جلب کرده. با وجود چنین ویژگی هایی ، خرید زمین در رامجین کرج رونق گرفته که شما میتوانید زمین هایی با متراژ مختلف در این روستا مشاهده کنید. به طور کلی آب و  هوای منطقه سهیلیه فوقالعاده لذت بخش میباشد و تمامی روستاهای قرار گرفته در این شهرک ، از این هوا نیز بهرمند هستند.

 

خرید ویلا در کردان

 

علت محبوب بودن روستای رامجین چیست؟

در هر منطقه ویژگی های منحصر به فردی وجود دارد که توجه خریداران را به خود جلب میکند. همانطور که میدانید در شهر های صنعتی و پر جمعیت به دلیل تداوم آلودگی ، افراد رغبت به گشت و گذار در شهر های خود را ندارند و برای اوقات فراغت از شهر خارج میشوند.

مناطق سهیلیه به علت دور بودن از کارخانه ها و جمعیت کم ، هوایی پاک و سالم دارد و شما به راحتی چند روزی را کنار دوستان و آشناییان سپری خواهید کرد. از دلیل های مهم دیگر که این روستا را محبوب ساخته فاصله ای یک تا 2 ساعته تا تهران است و شما دیگر لازم نیست برای رفتن به منطقه ای خوش آب و هوا چندین ساعت پشت ترافیک بمانید.

 

ویژگی های رامجین کرج

 1. امنیت
 2. هوایی پاک
 3. زمین های فراوان برای ساخت و ساز
 4. امکانات مناسب
 5. زمین های کشاورزی برای ساخت باغچه و باغداری
 6. منطقه ای روبه رشد
 7. مناسب برای سرمایه گذاری
 8. مسیری آسان برای رفت و آمد

 

آخرین مطلب

در این مقاله شمارا با روستای رامجین آشنا کردیم و از ویژگی های این منطقه به شما گفته شد. اگر به دنبال خرید ملک در این روستای فوق العاده هستید، میتوانید با ورود به آدرس https://www.zamiin.ir/area/رامجین/  از قیمت روز زمین و ویلا در منطقه رامجین کرج آگاه شوید. همچنین اگر نیاز به مشاوره ای مناسب برای کسب اطلاعات بیشتر از رامجین دارید ، با شماره ای که در سایت زمین قرار داده شده تماس بگیرید تا مشاورین به شما بهترین ملک و متناسب با بودجهتان به شما پیشنهاد دهند.

 

 

به بحث وارد شوید

مقایسه آگهی ها

مقایسه
مشاوره رایگان