تماس10الی22 (هفت روز هفته) 09301299411

آشنایی با اغلان تپه کرج | اغلان تپه کجاست؟

اغلان تپه کرج

آشنایی با اغلان تپه کرج

اغلان تپه سهیلیه یکی از روستاهای اقتصادی و ارزان در منطقه زیبا و روبه رشد چهارباغ است. این منطقه قدمتی بالای 1000 سال دارد و امروزه به یکی از پرطرفدار ترین مناطق کردان برای خرید ویلا تبدیل شده است. اغلان تپه در چند سال اخیر به دلیل نزدیکی به شهر های تهران و کرج و همچنین بدلیل وجود امکانات رفاهی بی نظیر بسیار مورد توجه قرار گرفته است. در ادامه مقاله سایت زمین شمارا کامل با منطقه اغلان تپه آشنا میکند و مسیر دسترسی به این منطقه سرسبز را به شما ارائه میکند؛ پس تا آخر مقاله همراه ما باشید.

خرید ویلا در سهیلیه کرج

 

اغلان تپه کرج کجاست؟

اغلان تپه کرج منطقه ای سرسبز و خوش آب و هوا در اطراف روستای زکی آباد است، این منطقه به اغلان تپه هشتگرد هم معروف است اما به دلیل نزدیکی این منطقه به کردان، به آن اغلان تپه کردان هم میگویند. این منطقه به سبب آب و هوای فوق‌العاده و طبیعت بکری که دارد بسیار مورد توجه ساکنین پایتخت قرار گرفته است، از این رو خرید زمین در اغلان تپه ماننده خرید زمین در کردان تقاضای زیادی برای سرمایه گذاری و ساخت ویلا دارد.

 

مسیر دسترسی به اغلان تپه کرج

اغلان تپه نزدیک ترین منطقه تفریحی و گردشگری به کرج و تهران است. فاصله زمانی تهران تا اغلان تپه حدود 90 تا 95 دقیقه است. فاصله زمانی اغلان تپه تا کرج حدود 25 تا 30 دقیقه است. برای رفتن به اغلان تپه سهیلیه کافیست، به اتوبان تهران-کرج بروید سپس پس از طی کردن مسیری کوتاه به جاده سهیلیه میرسید، پس از گذر کردن از لشگرآباد به اغلان تپه میرسید.

 

نقشه اغلان تپه کرج

 

آب و هوای اغلان تپه کردان

اکثر ناحیه هایی که در اطراف شهر های بزرگ قرار دارند، عموما از آب و هوایی معتدل و بدون آلودگی بهره میبرند.

یکی از دلایلی که افراد زیادی را به سمت منطقه اغلان تپه روانه کرده، وجود آب و هوای دلپذیر و خنک این منطقه در طول سال است. تابستان های اغلان تپه نسبت به شهر های تهران و کرج خنک تر است. در این منطقه خبری از زمستان سخت و بسیار سرد نیست و آب و هوای اغلان تپه در فصل های پاییز و زمستان معتدل همراه با بارش های باران و برف است. در اغلان تپه خبری از کم آبی نیست و منابع آبی که در این منطقه تامین میشود مناسب برای آبیاری باغات و زراعت و استخر و مصرف خانگی است.

 

خرید ویلا در اغلان تپه کرج                                                   

در این مقاله ما به شما اطلاعات کاملی درباره منطقه اغلان تپه ارائه کردیم و درباره مسیر رسیدن و وضعیت آب و هوای اغلان تپه اطلاعات مختصر و مفیدی داده ایم. اگر میخواهید در منطقه اغلان تپه یا کردان و تمامی مناطق و روستاهای کردان ویلا یا زمین خریداری کنید یا از آخرین وضعیت تغییرات قیمت باخبر شوید، کافیست با مشاورین املاک زمین تماس برقرار کنید.

خرید زمین در سهیلیه

 

مشاور املاک زمین سابقه ای چند ساله در حوزه خرید و فروش ملک در کردان دارد که شما میتوانید با اطمینان خاطر مناسبترین ملک با توجه به بودجه ونیازتان را تهیه نمایید.

مشاوره خرید ملک در منطقه اغلان تپه سهیلیه(حامد دهقان)

☎️ ۰۹۱۲۶۹۰۲۹۰۱   

☎️ ۰۹۳۸۹۱۱۲۳۸۳

 

به بحث وارد شوید

مقایسه آگهی ها

مقایسه
مشاوره رایگان