تماس10الی22 (هفت روز هفته) 09301299411

شهرک حمیدیه کردان | آشنایی با حمیدیه کرج

شهرک حمیدیه کردان

شهرک حمیدیه کردان

حمیدیه کردان یکی دیگر از شهرک های لاکچری همانند طاووسیه و زعفرانیه میباشد که شما میتوانید برای تفریح یا خرید و فروش ملک از آن استفاده کنید. در ادامه قصد داریم شما را با شهرک حمیدیه بیشتر آشنا کنیم پس همراه سایت زمین باشید.

خرید ویلا در کردان

در ادامه :

 • شهرک حمیدیه کجاست؟
 • نقشه حمیدیه کرج
 • مسیر رفت آمد به حمیدیه
 • قیمت ملک در حمیدیه کرج چقد است؟
 • ویژگی های حمیدیه

 

شهرک حمیدیه کجاست؟

شهرک حمیدیه کرج همانند کردان به علت نزدیکی به تهران و کرج ، در بین پایتخت نشینان محبوبیت دارد که در چند ماه گذشته افزایش خرید ویلا در شهرک حمیدیه بسیار به چشم میخورد.شهرک حمیدیه کردان چسبیده به جاده سهیلیه میباشد و شما در ابتدای جاده میتوانید وارد این شهرک شوید.این شهرک نیز مانند طاووسیه ویلا های لاکچری و مدرن زیادی دارد که شما میتوانید در سایت زمین از آنها دیدن کنید.

 

نقشه شهرک حمیدیه کردان

 

مسیر رفت و آمد به حمیدیه کردان

برای رفتن به حمیدیه کرج ، اگر شما ساکن کرج باشید با طی کردن 20 کیلومتر به این شهرک خواهید رسید و اگر از تهران قصد حرکت به این منطقه را دارید ، حدود 80 کیلومتر مسافت را باید طی کنید تا به این شهرک زیبا برسید.با وارد شدن به اتوبان کرج – قزوین پس از پیمودن 30 دقیقه بعد از کرج به منطقه کردان خواهید رسید و سپس میتوانید از مناطق آن دیدن کنید.

 

قیمت زمین در کردان 

 

قیمت ملک در حمیدیه کرج

شهرک حمیدیه لاکچری ترین شهرک داخل کردان است، در چند روز گذشته به دلیل رشد قیمت در مناطق کردان ، این منطقه نیز افزایش قیمت چشمگیری داشته و ویلاهای این شهرک نسبت به دیگر شهرک های دیگر قیمتی گرانتر دارد. مشاور املاک زمین از فعال ترین مشاورین در کردان میباشند که میتوانند به شما برای خریدی بهتر در تمامی مناطق کردان کمک کنند.اگر به دنبال خرید ملک در کردان هستید و نمیدانید کدام شهرک یا روستا برای خرید ویلا ، زمین و یا باغچه قابل قبول است میتوانید با مشاورین سایت زمین تماس بگیرید تا بهترین راهنمایی را به شما برای خریدی بهتر بکنند.

 

بهترین ویژگی های شهرک حمیدیه کردان

 1. قیمتی به صرفه در بین شهرک های کردان
 2. نزدیکی به جاده اصلی
 3. امکانات رفاهی
 4. امکاناتی خوب برای ساخت و ساز (آب و برق و گاز)
 5. امنیت بالا
 6. خلوت بودن و دور از سر و صدا
 7. هوایی تمیز و بکر
 8. مناسب برای مهمانی و تفریح

 

سخن پایانی

در این مقاله به شما درباره شهرک حمیدیه کردان اطلاعات مختصری داده شد و شما میتوانید برای مشاهده قیمت های زمین و ویلا در این منطقه از سایت زمین استفاده نمایید و در صورت نیاز از مشاورین آن استفاده کنید. سایت zamiin  با سابقه ای چندین ساله شمارا برای خریدی آسان و متناسب به بودجه خود همراهی خواهد کرد.

به بحث وارد شوید

مقایسه آگهی ها

مقایسه
مشاوره رایگان