تماس10الی22 (هفت روز هفته) 09192374123

شهرک کوروش سهیلیه کجاست؟ | آشنایی با شهرک کوروش کرج

شهرک کوروش سهیلیه

آشنایی با شهرک کوروش سهیلیه

شهرک کوروش سهیلیه یکی از  بهترین و ارزان قیمت ترین مناطق داخل سهیلیه کردان است که به تازگی درحال پیشرفت میباشد. این منطقه به دلیل وجود امکانات بی نظیری که دارد بسیار مورد توجه سرمایه گذاران تهرانی قرار گرفته است.

قیمت زمین در شهرک ییلاقی کوروش

تمام زمین ها این منطقه تفکیک شده و سند دار هستند و همین ویژگی سبب شده تا افراد زیادی برای خرید ویلا در کردان به این منطقه سفر کنند. دیگر ویژگی مثبت و مهم شهرک کوروش، سهولت در رفت و آمد است.

 

آنچه در ادامه مقاله شهرک کوروش میخوانید:

  • مسیر دسترسی به شهرک کوروش
  • نقشه شهرک کوروش سهیلیه
  • تاریخچه شهرک کوروش کرج
  • طراحی و معماری شهرک کوروش کرج
  • آینده شهرک کوروش سهیلیه

 

 مسیر دسترسی به شهرک کوروش کرج

اگر قصد رفتن به شهرک زیبای کوروش را دارید، اول با از جاده قدیم کرج به طرف جاده سهیلیه بروید، سپس بعد از رسیدن به جاده سهیلیه و پس از طی کردن مسیر به شهرک زعفرانیه و سپس به اقبالیه میرسید، پس از گذر از این مناطق به شهرک کوروش میرسید.

 

نقشه شهرک کوروش سهیلیه

 

 

تاریخچه شهرک کوروش کرج

شهرک کوروش سهیلیه یکی از معروف ترین و محبوب ترین مناطق ساوجبلاغ است. این شهرک جذاب قبل از سال 1350 تاریخچه شهرکی داشته و جزو یکی از تاپ ترین شهرک های قبل از انقلاب اسلامی به شمار میرفت.

شهرک کوروش در زمان پهلوی از شرایط و ویژگی های خاصی بهره میبرد که همین شرایط و ویژگی ها باعث شد تا رفت و آمد ساکنین تهران و کرج به این منطقه زیاد باشد.

 

طراحی و معماری شهرک کوروش کرج

شهرک کوروش کرج دارای نقشه ای مهندسی شده است که موجب شده تا این منطقه از نظم بسیار خوبی در زمین های خود بهره ببرد. ویلاهای شهرک کوروش کرج از بهترین و به روز ترین معماری های روز جهان بهره میبرد و شهرک کوروش دارای مناسب ترین ویلاها برای زندگی و تفریح است.

 

خرید ویلا در کردان

آینده شهرک کوروش کرج

شهرک کوروش به دلیلی نزدیکی به مناطق زعفرانیه و سهیلیه دارای آب و هوایی معتدل و متفاوت در چهارفصل است. این شهرک مناسب ترین منطقه برای فرار از دست دود و آلودگی، صدا و گرمای شهری است و میتوانید آرامش از دست رفته در زندگی شهری خود را در این منطقه ترمیم کنید.

زمین های شهرک کوروش دارای خاک حاصلخیز و مساعد برای ساخت ویلا یا باغ است و همین موضوع باعث شده تا خیلی از مردم به دنبال خرید زمین در شهرک کوروش باشند.

 

در کل خرید زمین در منطقه ای مناسب میتواند به شما برای سرمایه گذاری و ساخت ویلا بسیار کمک کند و حتی این موضوع در رابطه خرید ویلا هم صدق میکند. حتی خرید ویلا در شهرک کوروش هم جزو یکی از مناسب ترین راه ها برای سرمایه گذاری یا استراحت است.

شهرک کوروش سهیلیه کجاست؟ | آشنایی با شهرک کوروش کرج 1

کلام آخر

ما در این مقاله تمام توضیحات را درباره ویلاها و زمین های شهرک کوروش بیان کردیم، اگر به دنبال خرید ویلا در شهرک کوروش هستید یا میخواهید از آخرین و به روز ترین قیمت های ویلاها و زمین های این منطقه باخبر باشید، کافیست با یکی از شماره های داخل سایت زمین تماس برقرار کنید.

مشاوره خرید ملک در منطقه کوروش سهیلیه(حامد دهقان)

☎️ ۰۹۱۲۶۹۰۲۹۰۱   

☎️ ۰۹۳۸۹۱۱۲۳۸۳

 

به بحث وارد شوید

مقایسه آگهی ها

مقایسه
مشاوره رایگان