تماس10الی22 (هفت روز هفته) 09192374123

ابراهیم آباد کرج کجاست؟ | آشنایی با ابراهیم آباد سهیلیه

ابراهیم آباد کرج

آشنایی با روستای ابراهیم آباد کرج

ابراهیم آباد کرج یکی از روستاهای شهرستان ساوجبلاغ استان البرز است. ابراهیم آباد به دلیل نزدیکی به کردان از ویژگی های خاص و بی نظیری ماننده آب و هوای معتدل و دلپذیر و خاک مساعد بهره میبرد که این ویژگی ها سبب شده تا در ابراهیم آباد باغات میوه سرسبز زیادی وجود داشته باشد. ثمره های این باغات را میتوان به گردو، آلو، انگور و سیب اشاره کرد. این منطقه جزو مناسب ترین و برترین مناطق برای خرید ویلا در کردان است، زیرا از آب و هوای متفاوت در چهارفصل و خاک مساعد برای ساخت ویلا این منطقه را بسیار محبوب کرده است.

 

آنچه در ادامه این مقاله مطالعه میکنید:

  • خرید ویلا در ابراهیم آباد کرج
  • نقشه روستای ابراهیم آباد
  • جمعیت روستای ابراهیم آباد کرج
  • آب و هوای روستای ابراهیم آباد سهیلیه
  • ویژگی های ابراهیم آباد
  • وضعیت پوشش گیاهی و جانوری در روستای ابراهیم آباد کرج

قیمت زمین در سهیلیه کرج

خرید ویلا در ابراهیم آباد کرج

خرید ویلا در ابراهیم آباد یکی از بهترین گزینه ها برای سرمایه گذاری در منطقه سهیلیه و کردان کرج است، زیرا در این منطقه قیمت ویلاها بسیار مناسب است و به دلیل جمعیت کمی که این منطقه سکونت دارند منطقه ای ساکت و فوق‌العاده است. قیمت ویلا در ابراهیم آباد از 2 میلیارد تومان شروع و تا 5 میلیارد به بالا هم میرسد و از نظر قیمت این منطقه جزو اقتصادی ترین مناطق کردان است. البته دیگر ویژگی های ویلاهای این منطقه را میتوان به سند دار بودن، انشعابات رایگان، استخر چهارفصل، آلاچیق، باربیکیو، استخر سر پوشیده و… اشاره کرد.

 

نقشه روستای ابراهیم آباد سهیلیه

 

جمعیت روستای ابراهیم آباد کرج

ابراهیم آباد از توابع اغلان تپه سهیلیه است و طبق اطلاعات داده شده توسط مرکز سرشماری و آمار ایران در سال 1385 جمعیت ابراهیم آباد کرج 437 نفر در 122 خانوار بوده است.

وضعیت آب و هوای روستای ابراهیم آباد کرج

یکی از دلایلی که این منطقه را روبه رشد قرار داده آب و هوای معتدل و بی مثال این منطقه است. اگر دنبال منطقه ای در اطراف تهران هستید تا در آنجا ویلا بخرید و روز های تعطیل را در این منطقه سپری کنید، ابراهیم آباد یکی از گزینه های مناسب برای شما است.

ویژگی های روستای ابراهیم آباد ساوجبلاغ

یکی از برترین و برجسته‌ترین ویژگی های ابراهیم آباد که موجب شده تا خیلی از سرمایه گذاران کرجی به این منطقه برای خرید زمین و ویلا به این منطقه بیایند اشتراک منابع آب آشامیدنی به دیگر مناطق سهیلیه است.

وجود منابع آب کافی در یک منطقه باعث میشود تا زمین های آن منطقه سرسبز و جذاب شود و در ابراهیم آباد وجود خاک حاصلخیز و منابع آب کافی باعث شده تا این منطقه در چهارفصل سال سرسبز و بکر باشد. اگر علاقه به طبیعت و باغ داری یا گل کاری هستید ابراهیم آباد میتواند بهترین انتخاب شما باشد.

همانطور که میدانید گسترش شهر سازی و ساختمان سازی و تردد بیش از حد ماشین ها و موتور ها باعث شده تا کلان شهر ها همیشه مملو از ترافیک و سر و صدا باشد، همین موارد سبب میشود تا ساکنین تهران در تعطیلات پایان هفته از تهران خارج شوند و به مناطق اطراف تهران پناه ببرند.

ابراهیم آباد کرج کجاست؟ | آشنایی با ابراهیم آباد سهیلیه 1

خرید ویلا در سهیلیه کرج

وضعیت پوشش گیاهی و جانوری در روستای ابراهیم آباد کرج

در سال های گذشته در این منطقه گیاهانی ماننده نی، گل گاوزبان، گزنه، خاک شیر و… وجود داشت. اما گسترش باغات و سیمانی شدن جوی های ابراهیم آباد کرج و افزایش چاه های آب رشد اکثر این گیاهان از بین رفته و چیزی جز علف های هرز در باغ ها دیگر نیست.

حیواناتی ماننده سگ، شغال، گرگ، خرگوش، لاک پشت، مار، سمور و پرندگانی ماننده کلاغ، زاغچه، بلبل، بوتر، د جنبانک، پرستو، سار، سهره، گنجشک و پردگان مهاجر در ابراهیم آباد مشاهده میشود.

 

سخن پایانی

ما در سایت زمین و در این مقاله تصمیم داشتیم تا شمارا کامل با روستای ابراهیم آباد کرج آشنا کنیم. اگر دنبال خرید ویلا یا زمین در روستای ابراهیم آباد را دارید یا میخواهید از وضعیت قیمت های ویلاها و زمین های این منطقه باخبر باشید کافیست با یکی از شماره های زیر تماس برقرار کنید.

 

مشاوره خرید ملک در منطقه ابراهیم آباد کرج(حامد دهقان)

☎️ ۰۹۱۲۶۹۰۲۹۰۱   

☎️ ۰۹۳۸۹۱۱۲۳۸۳

 

 

 

به بحث وارد شوید

مقایسه آگهی ها

مقایسه
مشاوره رایگان