تماس10الی22 (هفت روز هفته) 09192374123

آشنایی با شهرک افشاریه کرج | افشاریه کرج کجاست؟

آشنایی با شهرک افشاریه کرج | افشاریه کرج کجاست؟ 1

آشنایی با افشاریه کرج

شهرک افشاریه کرج یکی از بهترین و لاکچری ترین مناطق اطراف شهر تهران است. افشاریه در ناحیه کردان واقع شده و یکی از مدرن ترین و لوس ترین ویلاهای کردان را میتوانید در این منطقه مشاهده کنید.

خرید ویلا در کردان

یکی از بهترین نکات این منطقه قیمت ویلاهای آن است، شما میتوانید لوکس ترین ویلاهای کردان را با مناسب ترین قیمت در افشاریه خریداری کنید. افشاریه کرج دارای برترین امکانات برای سرمایه گذاری و خرید ویلا است، امکاناتی ماننده آب و هوای معتدل، راحتی در رفت و آمد، زمین های تفکیک شده، امنیت منطقه و… که در ادامه مقاله با آنها روبه رو میشویم.

افشاریه کرج

آنچه در ادامه میخوانید:

  • افشاریه کجاست؟
  • نقشه افشاریه کردان
  • وضعیت آب و هوای شهرک افشاریه کرج
  • امنیت مالکیت در شهرک افشاریه کرج
  • امنیت افشاریه
  • معماری و ساخت افشاریه کردان

 

 افشاریه کرج کجاست؟

افشاریه یکی از شهرک های لوکس و زیبای کردان جنوبی است. اگر از کرج به سمت هشتگرد حرکت کنید، بعد از پشت سر گذاشتن طاووسیه به افشاریه میرسید.

اگر دنبال یک منطقه برای خرید ویلا هستید افشاریه بهترین گزینه است، این منطقه بسیار مناسب افرادی است که دنبال شهرکی خلوت و با امنیت بالا هستند. جمعیت این منطقه بسیار کم است و سکوت و آرامش در افشاریه حرف اول را میزند.

نقشه افشاریه کردان

 

 

وضعیت آب و هوای شهرک افشاریه کرج

آب و هوای بی نظیر افشاریه باعث شده تا خرید ویلا در این منطقه بسیار رواج پیدا کند، زیرا در افشاریه خبری از کمبود آب نیست و پوشش گیاهی و سرسبزی این منطقه سبب آب و هوای فوق‌العاده این منطقه شده است.

همانطور که گفتیم افشاریه از کمبود آب بهره نمیبرد و این منطقه دارای منابع آب کافی است، همین مسئله سبب شده است تا در این منطقه باغات میوه سرسبز و زیبای بسیاری وجود داشته باشد. همچنین موقعیت جغرافیایی افشاریه طوری است که از چهار فصل متفاوت و زیبایی بهره ببرد.

قیمت ویلا در افشاریه کرج

امنیت مالکیت در شهرک افشاریه کرج

اکثر مردم برای خرید ویلا یا زمین به سند دار بودن آن ملک توجه ویژه ای دارند، اما افشاریه کرج این نگرانی را برای افراد از بین برده و اکثر ویلاها و زمین های افشاریه دارای سند تک برگ است.

امنیت مالکیت در افشاریه باعث شده تا خرید ویلا در افشاریه بسیار مورد توجه ساکنین تهرانی و کرجی قرار بگیرد.

 

امنیت شهرک افشاریه کرج

یکی از نکات مثبت دیگر این منطقه امنیت 24 ساعته داخل افشاریه است. افرادی که داخل افشاریه ویلا خریداری کرده اند میدانند که امنیت این منطقه فوق‌العاده است.

وجود امینت بالا در یک منطقه باعث اطمینان خریدار است، شهر افشاریه از امنیت بسیار بالایی برخوردار است و حتی ویلاهای مستقل در این شهرک امنیت دارد و افراد میتوانند با خاطر جمعی کامل ویلای خود را خریداری کنند.

آشنایی با شهرک افشاریه کرج | افشاریه کرج کجاست؟ 2

معماری و طراحی ساخت شهرک افشاریه کرج

طراحی تخصصی با الگو گرفتن از معماری روز دنیا سبب شده تا کوچه های افشاریه نظم خاصی داشته باشند و به همین دلیل افشاریه جزو بهترین مناطق برای خرید ویلا در کردان است.

مسیر های رفت و آمد در داخل شهرک نکته ای مهم است، در افشاریه تمام کوچه ها با مسیری مهندسی شده و مساعد به خیابان های اصلی متصل میشوند.

 

سخن پایانی

در این مقاله ما تصمیم داشتیم تا شمارا کامل با شهرک افشاریه آشنا سازیم تا از اطلاعات اشتباه و دروغ دور باشید. اگر میخواهید در شهرک افشاریه ویلا، زمین، باغ خریداری کنید یا از قیمت روز ویلاهای این شهرک با خبر شوید کافیست با شماره های داخل سایت زمین تماس برقرار کنید.

 

مشاوره خرید ملک در منطقه افشاریه کرج(حامد دهقان)

☎️ ۰۹۱۲۶۹۰۲۹۰۱   

☎️ ۰۹۳۸۹۱۱۲۳۸۳

 

به بحث وارد شوید

مقایسه آگهی ها

مقایسه
مشاوره رایگان