تماس10الی22 (هفت روز هفته) 09192374123

آشنایی با زکی آباد کرج | زکی آباد کجاست؟

زکی آباد کرج

آشنایی با زکی آباد کرج

زکی آباد یکی از روستاهای ارزان قیمت در سهیلیه میباشد که افراد زیادی برای خرید ویلا و زمین این روستا را انتخاب میکنند.احتمالا از قیمتها  آگاهی دارید و میدانید که کردان قیمتی بیشتر نسبت به روستاهایی مثل زکی آباد ، سنقر آباد و … دارد به همین دلیل افراد زیادی روستاهای کردان را برای خرید و فروش ملک انتخاب میکنند. سایت زمین که از تخصصی ترین سایت های حال حاضر برای خرید و فروش ملک در تمامی مناطق کردان است ، کار شما را برای مشاهده قیمت ها آسان نموده و شما میتوانید در این سایت از قیمت ملک در تمامی مناطق کردان باخبر شوید.

خرید ویلا در سهیلیه کرج

زکی آباد کرج کجاست؟

زکی آباد یکی از روستاهای ارزان قیمت در منطقه زیبای سهیلیه است که محوبیت زیادی در بین خریداران دارد. این روستا از امنیت بالایی برخوردار است که همین امر توجه خریداران را بسیار به خود جذب میکند. در این روستا چند کوچه و خیابان عالی برای خرید وجود دارد که پیشنهاد مشاور املاک زمین ، کوچه های ارغوان و زنبق است که از ارزش قیمت بالایی برخوردارند. قیمت زمین در زکی آباد از متری 500 هزارتومن وجود دارد که این قیمت در کامرانیه و محمودیه میباشد و در شهرک گلها از متری 1.5 میلیون نیز قابل معامله است اما در بافت زکی آباد قیمت ها از متری 3 میلیون شروع میشود.

 

آب و هوای زکی آباد

یکی از سوالات افراد پیش از خرید ویلا در زکی آباد ، اطلاع و آگاهی از آب و هوای این منطقه است. به طور کلی آب و هوای زکی آباد در تابستان خنک و قابل قبول است که شما میتوانید حتی در فصل زمستان برای رهایی از آلودگی و سروصدای تهران به روستای زیبای زکی آباد سفر کنید. این روستا برای تفریحات چند ساعته نیز مناسب است و شما میتوانید با طی کردن 1 الی 2 ساعت به این روستای زیبا برسید.

 

 

نقشه مسیر زکی آباد کرج

 

مسیر زکی آباد کرج

یکی دلایل محبوبیت این روستا و روستاهای همجوار زکی آباد ، فاصله نزدیک به تهران و کرج است که شما دیگر لازم نیست برای رفتن به یک منطقه سرسبز و خوش آب و هوا چندین ساعت در ترافیک گرفتار شوید. این روستا از کرج حدود 40 دقیقه و از تهران حدود 1 ساعت و نیم فاصله دارد. شما با رفتن به اتوبان تهران کرج ، بعد از گذراندن 20 دقیقه از کرج منطقه کردان را مشاهده میکنید و سپس با وارد شدن به این منطقه از طریق تابلو ها به منطقه زکی آباد خواهید رسید.

 

ویژگی های روستای زکی آباد

این منطقه از امکانات مناسبی برخوردار است به عبارتی ، به دلیل داشتن امکانات رفاهی عالی باعث محبوبیت بیشتر زکی آباد شده است. دیگر لازم نیست برای خرید مواد غذایی یا موارد دیگر از روستا خارج شوید و به راحتی میتوانید در خود این روستا نیاز های خود را برطرف کنید.

 

مشکلات زکی آباد کرج

مزیت های زکی آباد قابل توجه تر از معایب آن است. اصلی ترین مشکل در این روستا ، کمبود آب میباشد که به علت درست مصرف نکردن از آب های زیر زمینی دچار این مشکل شده اند. اما اگر میخواهید به طور دقیق تر این منطقه را بشناسید میتوانید با شماره ای که در سایت zamiin.ir قرار گرفته تماس بگیرید و آمار و اطلاعات جامع تری از این روستای زیبا دریافت کنید.

 

کلام آخر

در این مطلب شما را با منطقه زکی آباد کرج آشنا کردیم و از مسیر رسیدن به این روستا و همچنین آب و هوای زکی آباد کرج آگاهی مختصری به شما داده ایم. اگر به دنبال خرید زمین در کردان یا سهیلیه هستید ، با وارد شدن به بخش نمایش کل املاک میتوانید هم قیمت زمین و هم قیمت ویلا در تمامی مناطق کردان را مشاهده کنید.

خرید زمین در سهیلیه

مشاور املاک زمین سابقه ای چند ساله در حوزه خرید و فروش ملک در کردان دارد که شما میتوانید با اطمینان خاطر مناسبترین ملک با توجه به بودجه ونیازتان را تهیه نمایید.

مشاوره خرید ملک در منطقه زکی آباد سهیلیه(حامد دهقان)

☎️ ۰۹۱۲۶۹۰۲۹۰۱   

☎️ ۰۹۳۸۹۱۱۲۳۸۳

 

به بحث وارد شوید

مقایسه آگهی ها

مقایسه
مشاوره رایگان