تماس10الی22 (هفت روز هفته) 09192374123

رامجین

27 ملک
مرتب سازی بر اساس:

خرید زمین در رامجین سهیلیه کرج 

اگر شما به دنبال سرمایه گذاری یا ساخت و ساز در منطقه ای قیمت مناسب هستید ،رامجین میتواند پیشنهاد خوبی باشد. شما میتوانید با قیمتی مناسب در این روستا زمین خریداری کنید به عبارتی ، قیمت 300 متر زمین در رامجین کرج حدود 1.5 میلیارد تا 2.5 میلیارد است و فرصت خوبی برای شما فراهم کرده.قیمت زمین در این روستا نسبت به قیمت زمین در کردان بسیار قابل توجه بوده به طوری که قیمت 800 متر زمین در طاووسیه کردان حدود 8 میلیارد قیمت دارد که قابل مقایسه با روستای رامجین نبوده.

  • مشاهده قیمت روز زمین در مناطق رامجین سهیلیه
  • فروش زمین در رامجین
  • کارشناسی قیمت زمین در رامجین

خرید ویلا در رامجین کردان کرج

رامجین یکی از چندین روستای موجود در سهیلیه است که ویلاهای لاکچری و زیبای فراوانی دارد.یکی از ویژگی های مهم در این روستا ، قیمت مناسب ویلا میباشد که شما میتوانید با 3 میلیارد در رامجین کرج ویلایی شیک خریداری کنید. آب و هوای مناسب و امکانات خوب در این منطقه باعث محبوبیت بیشتر رامجین شده است. رامجین با چندین نام مثل : رامجین کردان ، رامجین کرج ، رامجین چهارباغ و رامجین سهیلیه شناخته میشود که تعدادی معتقدند رامجین در منطقه زیبای چهارباغ قرار گرفته اما چون این روستا در کنار روستاهای دیگر در سهیلیه واقع شده ، به نام رامجین سهیلیه شناخته میشود. به طور کلی خرید ویلا در سهیلیه نسبت به دیگر مناطق کردان طرفدار بیشتری دارد.

  • مشاهده لیست قیمت ویلا رامجین سهیلیه
  • فروش ویلا در رامجین سهیلیه
  • کارشناسی قیمت ویلا در رامجین چهارباغ

فروش ویلا و زمین در رامجین سهیلیه

اگر ویلا یا زمینی در رامجین سهیلیه دارید میتوانید از طریق لینک فروش ملک اقدامات اولیه جهت فروش ملک خود را توسط مجموعه ما  انجام دهید

مقایسه آگهی ها

مقایسه
مشاوره رایگان