تماس10الی22 (هفت روز هفته) 09301299411

پر فروش ترین منطقه کردان برای خرید ویلا

پر فروش ترین منطقه کردان برای خرید ویلا 1

کردان کرج یکی از مناطق رو به رشد میباشد که هروز قیمت ها در این منطقه افزایش میابد. خرید ویلا در کردان به دلیل موقعیت عالی و افزایش هروزه قیمت ویلا و زمین ، به یکی از پرفروش ترین مناطق کرج تبدیل شده. اما در کردان چندین منطقه دیگر وجود دارد که در ادامه به شما معرفی میکینم.

بهترین مناطق در کردان کرج

 

سهیلیه : اولین و محبوب ترین منطقه در کردان که در ماه های اخیر افزایش چشمگیری داشته ، سهیلیه است. در این منطقه چندین روستا نیز وجود دارد که هرکدام زمین و ویلا های فراوانی در خود جای داده است. آب و هوای بینظیر در سهیلیه باعث جذب بسیاری از گردشگران شده است. سهیلیه با وجود منابع آبی و نکته قابل توجه ، امنیت کامل در این منطقه ، خرید ویلا در سهیلیه را افزایش داده. بیشتر افرادی که به فکر سرمایه گذاری یا ساخت و ساز هستند ، در مناطق رو به رشد زمین خریداری میکنند و با ساخت و ساز در آن به درآمد خوبی میرسند.
امکانات عالی در سهیلیه ، وجود مراکز درمانی ، فروشگاه ، بانک و …. این شهرک را از تمامی مشکلات و سختی دور ساخته.

لشگرآباد : روستای لشگرآباد که در دل سهیلیه واقع شده ، در بین خریداران و گردشگران معروف است. لشگرآباد هم آب و هوای خوب و کیفیت خاک مناسب در این روستا ، خرید زمین در لشگرآباد را افزایش داده و تعداد زیادی برای خرید به این روستا سفر میکنند.
اگر شما به دنبال خرید ویلا یا فروش ویلا در کردان هستید ، سایت زاویلا با داشتن مشاورانی حرفه ای به شما در این حوزه کمک میکنند.

تهراندشت: منطقه تهراندشت که به بهشت گمشده شهرت دارد یکی از سرسبزترین و خوش اّب و هوا ترین منطقه در کردان به حساب می آید که خریدران زیادی را به خود جذب کرده. بیشتر ویلا های تهراندشت دارای استخر میباشند که یکی از دلایل خرید ویلا در تهراندشت حساب میشود. لاکچری بودن ویلا ها و امکانات عالی که در ساخت ویلاها به کار رفته ، اطمینان خریداران را به خود جلب کرده.

طاووسیه: اگر شما به دنبال شهرکی فوق لاکچری هستید ، طاووسیه کرج یکی از لاکچری ترین شهرک های کردان میباشد که به منطقه ثروتمندان معروف است. همانطور که از اسمش (منطقه ثروتمندان) معلوم است ، قیمت ویلا و زمین در این شهرک نسبت به دیگر مناطق بیشتر است و اکثر زمین های طاووسیه بالا 800 متر به فروش میرسند.

چرا در کردان زمین بخریم؟

 

همانطور که پیش‌تر گفته شد ، زمین هایی که در کردان به فروش میرسد خاک مناسب برای کشاورزی و ساخت و ساز است. اگر شما به دنبال خرید زمین در کردان هستید با مشاوران زاویلا مشورت کنید به دلیل تسلط کامل در منطقه به شما بهترین پیشنهاد ها را ارایۀ میکنند.

سرمایه گذاری در کردان

یکی از بهترین پیشنهاد های ما در تیم زاویلا که موجب پیشرفت و درآمد زایی برای شما میشود، سرمایه گذاری در مناطق کردان است. کردان به علت زیبایی و سرسبزی و از همه مهم تر نزدیکی به تهران ، به یکی از مناطق عالی برای سرمایه گذاری تبدیل شده است که هروزه تعداد زیادی برای خرید و فروش در این منطقه از مشاوران ما پرس و جو میکنند.

نکات آخر

ما در این مقاله چندین منطقه پر فروش و رو به رشد را به شما معرفی کردیم تا خریدی راحتر و با اطمینان بیشتر داشته باشید. ما در تیم زاویلا به شما مشاوره رایگان در حوره خرید و فروش ویلا میدهیم تا دچار مشکل نشوید. سایت زاویلا یکی از تخصصی ترین و حرفه ای ترین سایت ها میباشد که در چند ماه گذشته نیاز های افراد را در مورد خرید و فروش رفع کرده. برای ورود به سایت روی کلمه زاویلا کیلیک کنید.

منبع :زاویلا

به بحث وارد شوید

مقایسه آگهی ها

مقایسه
جستجو
حدود قیمت از تا
مشاوره رایگان