تماس10الی22 (هفت روز هفته) 09301299411

دولت آباد کرج کجاست؟ | آشنایی با روستای دولت آباد سهیلیه

دولت آباد کرج

آشنایی با دولت آباد کرج

دولت آباد کرج روستایی خوش آب و هوا و جذاب که در منطقه سهیلیه واقع شده است. این منطقه در همسایگی 2 شهرک اقبالیه و کوروش در قسمت کردان جنوبی قرار دارد. دولت آباد به دلیل نزدیکی به منطقه کردان از ویلاهای با ارزشی بهره میبرد. این روستا دارای منابع آب کافی و خاک حاصخیز و مناسب برای باغداری و کشت محصول می باشد.

خرید ویلا در سهیلیه

موضوعاتی که در این مقاله مطالعه میکنید:

  • دولت آباد کرج کجاست؟
  • نقشه دولت آباد سهیلیه
  • سرمایه گذاری و خرید ویلا در دولت آباد ساوجبلاغ
  • ویژگی دولت آباد کرج
  • وضعیت آب و هوایی روستای دولت آباد کرج

روستای دولت آباد کرج کجاست؟

دولت آباد کرج یکی از روستا های داخل شهرستان ساوجبلاغ است که این روستا دارای امکانات و ویژگی های بسیار مناسب برای خرید ویلا و سرمایه گذاری یا حتی تفریح و استراحت می باشد. در دولت آباد به دلیل آب و هوای بی نظیر و خاک حاصلخیز باغات مثمر زیادی وجود دارد و در اکثر این باغات میوه هایی ماننده گردو، آلو، سیب و انگور کشت میشود. یکی از نکات مثبت دولت آباد کرج، نزدیکی این منطقه به کلان شهر های تهران و کرج است و فاصله دولت آباد تا تهران فقط و فقط 80 کیلومتر است. روستای دولت آباد ماننده دیگر مناطق از آب و هوای معتدل و دلچسبی بهره میبرد.

نقشه روستای دولت آباد سهیلیه

 

قیمت زمین در سهیلیه 

سرمایه گذاری در دولت آباد کرج

در طول هفته مردم زیادی برای تفریح و استراحت به این منطقه خوش آب و هوا سفر میکنند و اکثر افراد به خریدار ویلا در دولت آباد تبدیل میشود و این نکته نشان دهنده ارزان بودن و به صرفه بودن قیمت ویلا در دولت آباد است. در دولت آباد ویلاهای زیادی با متراژ مختلف وجود دارد که بسیار مناسب برای افرادی است که بودجه کمی دارند و به فکر خرید ویلا در کردان هستند.

دولت آباد کرج کجاست؟ | آشنایی با روستای دولت آباد سهیلیه 1

ویژگی های روستای دولت آباد کرج

یکی از مهم ترین و برجسته‌ترین ویژگی ها و خصوصیات روستای دولت آباد کرج، اشتراک منابع آب به دیگر مناطق است. وجود منابع آب کافی در یک منطقه باعث میشود تا زمین های آن همواره سرسبز و باغ های آن همیشه پر از میوه باشد. دولت آباد کرج بسیار مناسب افرادی است که علاقه مند به طبیعت هستند و در طبیعت این منطقه میتوانید آرامش واقعی را احساس کنید. آلودگی و ترافیک ساکنین شهر هایی ماننده تهران و کرج را همواره مورد اذیت و آزار قرار داده و دولت آباد بهترین گزینه برای فرار از دست مشکلات است. همه این موارد باعث شده تا مردم تهران و کرج به دنبال خرید ویلا در دولت آباد باشند.

کلام آخر

ما در این مقاله میخواستیم تا شما را با روستای دولت آباد آشنا کنیم، اگر میخواهید از آخرین وضعیت قیمت ویلاها و زمین های این روستای خوش سرسبز شوید کافیست با شماره های داخل سایت تماس بگیرید تا با کارشناسان مجرب سایت zamiin.ir ارتباط بر قرار کنید.

مشاوره خرید ملک در منطقه دولت آباد کرج(حامد دهقان)

☎️ ۰۹۱۲۶۹۰۲۹۰۱   

☎️ ۰۹۳۸۹۱۱۲۳۸۳

 

به بحث وارد شوید

مقایسه آگهی ها

مقایسه
مشاوره رایگان